Novým koordinátorem programů pro komunitu je Richard Sekerák

Po Pavlovi Bednaříkovi a Jendovi Sýkorovi je třetí posilou týmu Wikimedia ČR Richard Sekerák. Richard nastoupil na nově vznikající pozici koordinátora projektů pro fotografy a bude se spolu s manažerkou Natálii Szelachowskou podílet rozvoji programů pro komunitu.

Foto: Richard Sekerak (WMCZ), CC BY-SA 4.0
https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0, via Wikimedia Commons

Richard je absolventem pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, kde vystudoval společenské vědy a francouzský jazyk. Kromě toho pracuje jako fotograf a zkušenosti z této oblasti využije při koordinaci projektů Fotíme Česko a Czech Wiki Photo. Richard pracoval několik let jako učitel a v současné době se věnuje činnostem souvisejícími s ochranou obyvatelstva a krizovým řízením. Jeho hlavním cílem je oslovit početnou komunitu fotografů v České republice a pokusit se motivovat všechny, kdo rádi fotí, aby se zapojili do fotografických projektů Wikimedie.

Mezi jeho zájmy patří sport všeho druhu, filozofie, četba a v neposlední také turistika, takže se možná dočkáme další Wikiexpedice.

2 Responses

  1. Petr Haimann napsal:

    Přeji hodně zdaru a uspokojení z užitečné práce. Závidím Vám Vaše mládí – já jsem to už, ne vlastní vinou, prošvihl – je mi 84.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..