Výstava fotografií Picture of the Year

Vítězná fotografie. Laser Towards Milky Ways Centre, ESO/Yuri Beletsky, CC-BY-SA 3.0

Vítězná fotografie. Laser Towards Milky Ways Centre, ESO/Yuri Beletsky, CC-BY-SA 3.0


Na začátku května se uskuteční vernisáž k výstavě fotografií z internetové galerie Wikimedia Commons, kterou zastřešuje Wikimedia Foundation (USA). Všechny fotografie v této galerii byly nafoceny dobrovolníky. Na výstavě bude k vidění žebříček deseti nejlepších fotografií soutěže Picture of the Year 2010 a dále fotografie přírody a přírodních živlů. Tuto výstavu s vernisáží organizuje skupina studentů z Vyšší odborné školy informačních služeb v Praze, kde se také bude vernisáž a výstava konat, vstup je zdarma. Grant na uspořádání této výstavy poskytla nezisková organizace Wikimedia Česká republika.
Na vernisáži bude bohatý doprovodný program včetně živé hudby, soutěže a fotografického překvapení, v rámci kterého se můžete stát součástí fotografie, takže určitě je na co se těšit.
Více informací naleznete na následujících odkazech:


The opening of the exhibition of the photographs from the internet gallery Wikimedia Commons will be held at the beginning of May. All the photographs in the gallery have been taken by volunteers. Ten best photographs from the Picture of the Year 2010 competition can be seen at the exhibition, as well as other photographs of nature and natural elements. The exhibition is organized by a group of students of the Higher professional school of informational services in Prague, where also the opening will take place. The grant for organizing this exhibition was provided by the non-profit organization Wikimedia Czech republic.
The list of accompanying programmes at the opening will consist of live music performance, a small contest and a photographic surprise, within which you can become a part of the photograph, so there is certainly something to look forward to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..