Vítejte na blogu

Vítejte na blogu blogu Wikimedia ČR, sdružení, které se stará o podporu svobodné tvorby – zvláště na vám jistě dobře známé encyklopedii Wikipedie a jejích sesterských projektech. Teprve začínáme, takže během následujících dní budeme ještě náš blog vylepšovat, ale když ho budete navštěvovat, dozvíte se tu novinky z českého i globálního světa wikipedistů.
Naše sdružení má za sebou rok činnosti, nyní jsme po druhé valné hromadě a se svěžími silami ve výboru se těšíme na další výzvy, které nás na cestě k lepší známosti, větší oblíbenosti a vyšší kvalitě Wikipedie čekají.

Koně na kopci Bianditz. Za nimi je vidět hora Aiako Harria.

Koně na kopci Bianditz. (Mikel Ortega, Richard Bartz, CC-BY-SA, z Wikimedia Commons)


V rámci dodržení tradic blogování tento příspěvek uzavíráme obrázkem koní. Je to obrázek, který se zdá být velkým favoritem na zisk titulu Obrázek Wikimedia Commons roku 2008, i když oficiální výsledky této celosvětové ankety dosud nebyly vyhlášeny. I proto, že na sebe dosud nestrhl pozornost jeden finalista, nezapomeňte si prohlédnout všechny finálové snímky.

2 Responses

  1. Packa napsal:

    Díky cheovi za tento blog. Přiznám se, že zatím si dovedu jen trochu představit, jak pomůže naší práci, ale vím že celkově blogy pomáhají. Tak ať pomůže i tento.
    Jenom maličkost: přiznám se, že se mi otevírá kudla v kapse při pohledu na datum ve tvaru „Duben 26th, 2009“. Vím, že se nejdřív nastavují důležitější věci a teprve pak ty míň. Tak jen prosím, aby se toto přesunulo na první místo těch míň důležitých. Díky

  2. Petr Novák napsal:

    Několik míst s datem jsem upravil v šabloně, celý vzhled ale půjde pryč až šablonu vyměníme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..